Mari Visnapuumägi

Mari Visnapuumägi

Mari Visnapuumägi – pianist

Mari Visnapuumägi lõpetas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) vokaalkammermuusika- ja saateklassi eriala magistrantuuri Cum Laude 2018. aastal prof. Helin Kapteni juures, ning klaveri interpretatsiooni eriala magistrantuuri 2016. aastal Lauri Väinmaa juures.

Eelnev taust on seotud Tartuga – Tartu 1. Lastemuusikakool, Heino Elleri nimeline Muusikakool ja Miina Härma Gümnaasium.

Kontsertmeistrina on töötanud 2017. aastal EMTAs Raivo ja Mihkel Peäske flöödiklassides, 2016-2021 Hanna-Liina Võsa Muusikalikoolis, alates 2018. aastast Pärnu Järvi Akadeemias ning alates 2016 aastast koori kontsertmeistri ning orkestri pianistina Saksa-Skandinaavia Muusikanädalal Scheersbergis.

Eestis on ta olnud paljude noorte ja ka laiemalt tunnustatud heliloojate teoste (Eesti) esmaesitajaks (Scott Miller, Hans Gunter Lock, Märt Matis Lill, Marianna Liik, Liina Sumera, Sander Pehk, Maria Kõrvits, Pärt Uusberg, Joosep Trumm, Einike Leppik, Markus Leppoja jt) ning vabakutselise kontsertmeistrina teinud koostööd paljude lauljate, instrumentalistide ja kooridega.

Mari on aktiivne ka pedagoogina nii klassikalise klaveri kui vaba saate alal ning alates 2022. aastast õpetab omanimelises klaveristuudios Tallinna Vanalinnas ja Meriväljal.

 

Soundcloud

 

 

Tulevad kontserdid

 

← Tagasi artistide lehele